Плідна співпраця

  • Лист-подяка 5
  • Лист-подяка 1
  • Лист-подяка 2
  • Лист-подяка 3
  • Лист-подяка 4
  • unnamed

Практична підготовка здобувачів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» у готелі «Президент».

З 01 по 28 вересня здобувачі вищої освіти 4 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» освітньо-професійної програми «Готельно- ресторанна справа» денної форми навчання проходили виробничу практику в засобах розміщення м. Київ та інших містах України. Однією з баз практик був 4-зірковий «Президент Готель» у самому центрі столиці за 5 хв від НСК «Олімпійський».

Наші студенти мали можливість набути компетентностей з організації та технології обслуговування в засобах розміщення, ознайомитися з сучасними методами та формами здійснення технологічних процесів, оволодіння фаховими вміннями та навичками для професійної діяльності в умовах конкурентного ринкового середовища. «Президент Готель» – це високий рівень обслуговування, професіоналізм, гостинність, і неймовірний досвід для наших студентів.

Завідувач кафедри Віктор Федорович Доценко отримав чудові відгуки про наших здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти. Дякуємо доценту кафедри Шидловській Олені Броніславівні за високий рівень організації виробничої практики.

Колектив кафедри готельно-ресторанної справи висловлює щиру вдячність керівництву «Президент Готелю» за плідну співпрацю з якісної підготовки фахівців з готельно-ресторанної справи.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *