Стратегічне партнерство

Кафедра готельно-ресторанної справи співпрацює зі стейкхолдерами готельно-ресторанного господарства.

21 вересня відбувся науковий семінар для викладачів кафедри готельно-ресторанної справи базі готелю Ramada Encore Kyiv міжнародної готельної мережі Wyndham Hotel Group з дотриманням усіх протиепідемічних вимог. Керівництво компанії Хотел Менеджмент Групп ЛЛС в особі
генерального менеджера Iranta Diuvash та менеджера з персоналу Ольги Миколаївни Малашти надали вичерпну інформацію про готельне підприємство та особливості роботи в умовах поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Викладачі мали можливість познайомитись з номерним фондом готелю, який представлений 264 номерами, з яких 58 люксів. До складу конференц-центру, що займає площу понад 5000 м², входить 30 залів для проведення ділових заходів будь-якого формату. Заклади ресторанного господарства при готелі – це ресторани DK, Madrid і The Hub, бар і літня тераса.

Викладачі кафедри підняли низку питань, щодо особливостей системи управління в готелі, конкурентних переваг підприємства на ринку послуг, наявності сучасних систем автоматизації. Керівництво Ramada Encore Kiev та викладачі кафедри готельно-ресторанної справи домовились про подальшу співпрацю та взаємно побажали процвітання та успіхів у роботі.