Перша зустріч

Організаційна зустріч із першокурсниками кафедри готельно-ресторанної справи. 16 вересня першокурсники «пішли» на свої перші пари у дистанційному режимі, а напередодні адміністрація факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (ГРТБ), викладачі й студенти старших курсів кафедри готельно-ресторанної справи зустрілися з ними в офлайні на організаційних зборах.

Адаптивний карантин вніс свої обмеження у традиційне святкування посвяти першачків у студенти. Маски, соціальне дистанціювання, розділення на невеликі групи по спеціальностях, відмова від святкового концерту – усі протиепідемічні вимоги «помаранчевої» зони були витримані. І хоча новоспечені студенти спеціальностей опинилися у різних приміщеннях, атмосфера скрізь панувала тепла й сімейна.

Студентів 1 курсу і 1 курсу зі скороченим терміном навчання (випускників фахових коледжів) щиро вітали заступники декана Наталія Петрівна Бондар, Віта Валентинівна Цирульнікова, Олена Михайлівна Тищенко, заступник завідувача випускової кафедри Лариса Олександрівна Шаран, члени студентської ради факультету. Новачків ознайомили з особливостями організації освітнього процесу в умовах карантину з використанням дистанційних навчальних технологій, продемонстрували, як користуватися платформою дистанційного навчання, електронним розкладом, електронним журналом успішності.

Кожна академічна група отримала наставників – старших із числа викладачів і молодших – студентів-старшокурсників. Під час знайомства, першокурсники отримали всі контакти, за якими у будь-який момент зможуть і проконсультуватися, і задати свої питання. Говорили цього дня і про небезпеку COVID-19, неухильне дотримання протиепідемічних заходів і необхідність берегти себе і своє здоров’я.

Колектив кафедри вітає своїх першокурсників зі вступом до нашого університету й запевняє, що жодний із них не лишиться поза увагою. Адміністрація, викладачі й старші колеги-студенти бажають їм міцного здоров’я, і щоб студентські роки у сім’ї факультету ГРТБ стали незабутніми, сповненими відкриттів і перемог!