Профорієнтація онлайн

  • 3

Вступники за скороченим терміном навчання спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа» дізналися все про вступ до НУХТ.

22 червні на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч з майбутніми студентами зі скороченим терміном навчання спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа» з використанням платформи Zoom.

Завідувач кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олександра Володимирівна Нєміріч та заступник завідувача кафедри готельно-ресторанної справи Лариса Олександрівна Шаран розповіли про перспективи здобуття вищої освіти бакалаврського рівня в нашому університеті та ознайомили абітурієнтів з особливостями організації навчального процесу.

Відповідальна за профорієнтаційну роботу факультету ГРТБ Віра Ігорівна Зуйко разом з викладачами Ганною Степанівною Пастух та Артем Олеговичем Ущаповським детальніше ознайомили присутніх з навчанням на денній та заочній дистанційної формах навчання, дуальною освітою, а заступник декана факультету Віта Валентинівна Цирульнікова – з правилами цьогорічної вступної кампанії, термінами подачі документів та надала роз’яснення щодо їхнього переліку.

Викладачі відповіли на основні питання абітурієнтів, намагалися заспокоїти хвилювання наших вступників та допомогти у такому важливому для них виборі. Бажаємо їм успішно подолати цей етап та чекаємо на зустріч у статусі студента у нашій дружній сім’ї факультету ГРТБ!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *