Рівень бакалавра

Відбулася атестація здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти із застосуванням дистанційних технологій на кафедрі готельно-ресторанної справи.

16 червня на кафедрі готельно-ресторанної справи відбулася атестація здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти у формі атестаційного екзамену із застосуванням дистанційних технологій.

Під час відеоконференції на платформі Zoom тепло привітали і побажали успіху здобувачам 4 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віктор Федорович Доценко, заступники декана з навчальної роботи Наталія Петрівна Бондар і Віта Валентинівна Цирульнікова, заступник декана по роботі зі студентами Олена Михайлівна Тищенко.

Вступне слово сказали члени і секретар екзаменаційної комісії (ЕК), до складу якої увійшли в.о. завідувача кафедри, професор Віктор Федорович Доценко, доценти кафедри Олена Броніславівна Шидловська, Асьят Георгіївна Абрамова, старший викладач Лариса Федорівна Литвинець (секретар), які також нагадали особливості проведення атестаційного екзамену із застосуванням дистанційних технологій.

Здобувачі успішно пройшли тестування на платформі дистанційного навчання Moodle з 4 дисциплін фахової підготовки «Організація ресторанного господарства», «Організація готельного господарства», «Технологія продукції ресторанного господарства», «Устаткування об’єктів готельно-ресторанного господарства». Результати підтвердили високий рівень науково-теоретичної та практичної підготовки випускників-бакалаврів.

За технічну підтримку Zoom-конференції кафедра щиро вдячна доценту Олегу Вікторовичу Бортнічуку.

Вітаємо бакалаврів з готельно-ресторанної справи!

Колектив кафедри чекає кожного у магістратурі та бажає успіху під час складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови і фахового вступного випробування!