Інноваційні технології

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбувся науковий семінар.

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбувся науковий семінар від керівника технологічного відділу ТОВ «Лесаффр Україна», к.т.н. Світлани Паливоди на тему «Використання інгредієнтів Lesaffre у технології хліба. Заварні пасти – унікальне рішення для прискорених способів тістоприготування».

Лектор коротко ознайомила слухачів з історією міжнародної компанії Lesaffre, яка бере свій початок з 1853 року. Сьогодні компанія Lesaffre – французька сімейна і фінансово незалежна Група, яка присутня на п’яти континентах, і включає більше 100 представництв по всьому світу: 66 заводів у більше, ніж 40 країнах світу; 44 Пекарських Центрів Baking Cеnter TM; у 185 країнах світу реалізується продукція Lesaffre; 1 з 3 хлібобулочних виробів у світі випечений на дріжджах Lesaffre.

Сьогодні компанія Lesaffre є справжнім експертом в галузі технологій, пов’язаних з бродінням, яка співпрацює з харчовими підприємствами, закладами готельно-ресторанного господарства, домашніми господарствами.

В Україні компанія реалізує хлібопекарські дріжджі, хлібопекарські поліпшувачі, суміші і закваски.

Доповідач провела історичний огляд виробництва заварок в Україні, проаналізувала види заварок та особливості їх виготовлення в умовах пекарень та хлібозаводів. Складнощі з використанням заварок полягають у значних затратах часу, енергоресурсів, робочої сили, виробничих площ.

Компанія Lesaffre переглянула традиції та осучаснила технологію і створила інноваційний виробничий процес, що охоплює переваги різних технологій виробництва хліба, що зустрічаються в країнах Європи.

Серед переваги заварних паст: поєднання натуральної житньої цільнозернової закваски та заварки в одному готовому продукті; стабільна якість від партії до партії; широкий асортимент виробів із суміші житнього та пшеничного борошна; еластична, волога на дотик м’якушка хлібобулочних виробів, яка довго зберігає свіжість.

Керівник технологічного відділу розповіла про види заварних паст, що виготовляються компанією під торговою маркою Inventis TM: класична, мультизернова, солодова темна. Це повністю натуральний напівфабрикат без додавання консервантів. Фахівець навела рецептури хліба, які можна виготовити як в умовах великих виробництв, так і в умовах пекарень закладів готельно-ресторанного господарства.

Кафедра готельно-ресторанної справи дякує Світлані Паливоді за науковий семінар!