ЄВІ на 200 балів

Здобувачі освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» готуються до єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови.

Для вступу для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» необхідно складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови. З ініціативи декана факультету ГРТБ, в.о. завідувача кафедри готельно-ресторанної справи, професора Доценка Віктора Федоровича було організовано онлайн-зустріч «ЄВІ на 200 балів» для здобувачів 4 курсу із завідувачем кафедри іноземних мов професійного спрямування Оленою Миколаївною Галинською.

Під час зустрічі Олена Миколаївна ознайомила присутніх здобувачів із форматом ЄВІ з іноземної мови – тестуванням, яке складається з 2-х частин, «Читання» і «Використання мови», видами завдань, рекомендувала навчальні підручники і оптимальні способи для самопідготовки до ЄВІ рівня B1-B2.

Олена Миколаївна нагадала нашим студентам, що пройти пробні тести, розроблені викладачами кафедри іноземних мов професійного спрямування, можна у будь-який зручний час на платформі дистанційного навчання

Заступник декана з навчальної роботи Цирульнікова Віта Валентинівна відповіла на питання щодо особливостей реєстрації на ЄВІ, які вже виникли у студентів на цьому етапі.

Дякуємо Олені Миколаївні за формування іншомовної комунікативної компетентності наших здобувачів для успішного складання ЄВІ, Віті Валентинівні – за ґрунтовні рекомендації, які допоможуть під час реєстрації, присутнім викладачам кафедри – за мотивацію студентів до здобуття магістерського рівня вищої освіти!

Шановні студенти 4 курсу, реєстрація на ЄВІ триває! Будьте впевнені у собі та своїх здобутих знаннях, не зволікайте – реєструйтеся!