Ресторанний бізнес проти кризи

Про ресторанний бізнес у період пандемії від відомого українського ресторатора Дмитра Борисова.

Нова онлайн-зустріч студентів кафедри готельно-ресторанної справи з відомим українським ресторатором Дмитром Борисовим у прямому ефірі на YouTube-каналі платформи соціального навчання від UNIT.City.

Засновник і бренд-шеф компанії «Сім’я ресторанів Дмитра Борисова», що об’єднує понад 50 закладів у 13 містах України і Польщі, спілкувався з глядачами про «найбільшу кризу» в історії українського ресторанного бізнесу, адаптацію до ситуації й виживання закладів в умовах карантину.

Особливості антикризового менеджменту від успішного ресторатора – діджиталізація бізнесу і віддалена робота, налагодження власного сервісу доставки готової продукції – 1 euro delivery та Borysov Cooking Boxes (ready-to-cook напівфабрикати і детальні рекомендації від Дмитра Борисова). Онлайн-комунікація зі спікером про пом’якшення карантинних заходів з 12 травня і обслуговування гостей ресторанів з обов’язковим соціальним дистанціюванням.

Епідемія коронавірусу вплине на ресторанний бізнес суттєвіше, ніж фінансова криза та рецесія 2008-2009 років, ресторатор Дмитро Борисов ділився з глядачами прямого ефіру власними прогнозами тривалості пандемії і відновлення бізнес-активності ресторанних підприємств.

Здобувачі бакалаврського рівня вищої освіти розширюють компетентності з навчальної дисципліни «Організація ресторанного господарства» освітньої програми «Готельно-ресторанна справа».

Захоплююче на актуальну тему від відомого ресторатора! Вчимося цікаво у режимі онлайн разом з кафедрою готельно-ресторанної справи!