Крок до наукових зірок!

Студентка спеціальності «Готельно-ресторанна справа» – срібний призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Здоров’я, то є найбільший скарб людини. Тому, проблема збереження здоров’я і життя працівників має особливе значення на кожному підприємстві. Характерною особливістю сучасного бізнесу в Україні є робота в умовах, що не відповідають нормативним документам. Наявність шкідливих і небезпечних умов праці, ненормований робочий день, невідповідність матеріалів і обладнання та багато інших порушень у сфері праці.

Шляхи вирішення цих актуальних, у сфері безпеки праці, тем були присутні у понад 100 наукових роботах зі спеціальності «Цивільна безпека (Охорона праці)», що були представлені на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, ІІ-й тур якого проводився у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

Студентка 4 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Тетяна Туз теж приєдналася до вирішення питань охорони праці та представила на конкурс наукову роботу на тему: «Дослідження параметрів повітря робочих місць працівників процесу виготовлення кави закладів ресторанного господарства». Наукові дослідження за цією темою проводилися протягом декількох років під  керівництвом доцента кафедри екологічної безпеки та охорони праці,  кандидата технічних наук Наталії Валеріївни Володченкової.

Відповідно рішення галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Цивільна безпека (Охорона праці)» Туз Тетяна Сергіївна стала переможцем та отримала диплом ІІ ступеня.

Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів у подальших наукових дослідженнях!