Індустрія гостинності проти кризи

Про готельний бізнес у період пандемії від готельєра Василя Гроголя, засновника одного з кращих бутик-готелів «BURSA Hotel Kyiv».

Студенти 2 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» у межах вивчення дисципліни «Організація готельного господарства» долучилися до прямого ефіру на YouTube-каналі платформи соціального навчання від UNIT.City.

Спікер – Василь Гроголь, готельєр, який змінює уявлення про гостинність та доводить, що готель може бути не лише засобом розміщення, а й, власне, метою подорожі. «BURSA Hotel Kyiv» – це готельний комплекс на 68 номерів з рестораном «White Noise Coffee & Bistro», руфтоп-баром «1818», музичним баром «PARAKALΩ», а також галерею «Bursa Gallery» і камерним кінотеатром «KIНO42».

Під час онлайн-зустрічі спілкувався Василь Гроголь з аудиторією про кризу готельного бізнесу 2008 і 2020 років, особистий досвід антикризового управління, розроблення нового меню ресторану «White Noise Coffee & Bistro» і організацію доставки ресторанної продукції під час карантину, розвиток авторського проекту Hospitality Talks у соціальній мережі Instagram (прямі ефіри з готельєрами і рестораторами), прогнозування відновлення готельного бізнесу і очікування готельєрів.

Компетентно на актуальну тему від відомого готельєра! Вчимося цікавого разом з кафедрою готельно-ресторанної справи під час дистанційного навчання!