Тренди проектування HoReCa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Проектне моделювання діяльності закладів сфери HoReCa для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Онлайн-лекція для студентів 4 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» у межах вивчення навчальної дисципліни «Проектування об’єктів готельно-ресторанного господарства» на тему: «Проектне моделювання діяльності закладів сфери HoReCa». Лектор – Ірина Москаленко, технолог-проектант компанії «Total Kitchen» і випускниця факультету ГРТБ.

Стейкхолдер-компанія «Total Kitchen» – лідер з проектування закладів сфери HoReCa, серед клієнтів якої ресторанні підприємства «Gastrofamily» Дмитра Борисова («Mushlya Bar», «БПШ», «Chicken Kyiv», «Білий налив»), спеціалізований ресторан «Mimosa Brooklyn Pizza», суші-бар «Fish&Pussycat», кафе-пекарня «Хлебный» рестораторів Дмитра Заходякіна та Аліни Косічкіної та ще багато улюблених нами закладів ресторанного господарства.

Етапи проектного моделювання від технолога-проектанта: збір вихідних даних про заклад, що проектується (тип, місткість, продуктивність, концепція, локація); розроблення компонувального плану приміщень; розміщення технологічного обладнання та складання специфікації обладнання; розроблення технічного завдання для підключення до мереж комунікацій і авторський нагляд як перевірка на відповідність технічному завданню. На всіх етапах – підтриманням постійного контакту і консультування із ресторатором, шеф-кухарем, шеф-барменом, дизайн-агенцією.

У режимі онлайн лектор активно спілкувався з аудиторією щодо дотримання вимог нормативно-технічної документації, процедури отримання дозвільних документів, впровадження системи HACCP, особливостей роботи з програмними продуктами AutoCAD і ArchiCAD для проектування і візуалізації.

Впевнені, що інсайти від фахівця-практика допоможуть спроектувати здобувачам бакалаврського рівня вищої освіти концептуальний заклад харчування при готельному підприємстві під час виконання курсового проекту.

Наша випускниця відмітила, що отримані знання з проектування і устаткування для закладів сфери HoReCa, технології продукції ресторанного господарства сприяли працевлаштуванню за спеціальністю.

Тепло згадувала Ірина Москаленко лектора дисципліни, доцента кафедри Тетяну Іванівну Іщенко, яка допомогла набути фахових компетентностей для успішної професійної реалізації!

Дякуємо Ірині Москаленко за цікаву та інформаційно насичену онлайн-лекцію на платформі Zoom, чекаємо на нові зустрічі під час гостьових лекцій у стінах рідного університету.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *