Режим on-line: як працює Науково-технічна бібліотека НУХТ в умовах карантину

В умовах карантину всім підрозділам університету довелося перебудовувати свою роботу під дистанційний режим. Не стала винятком і Науково-технічна бібліотека НУХТ. Наразі доступ до літератури з фондів бібліотеки здійснюється виключно в режимі on-line.

Для спрощення пошуку користувачами навчально-методичної літератури з навчальних дисциплін фахівці розробили покрокову інструкцію, яка розміщена у розділі «Інструкції для користувачів» на сайті бібліотеки.

За допомогою «Інструкції для пошуку у фонді Науково-технічної бібліотеки навчально-методичної літератури з навчальних дисциплін» можна ознайомитись, здійснити підбір та проаналізувати забезпечення дисциплін навчальною та навчально-методичною літературою.

Крім того, була розроблена «Інструкція по користуванню електронними ресурсами бібліотеки», у якій викладена послідовність дій при роботі з електронним каталогом та електронною бібліотекою – пошук і завантаження документів, перегляд персонального формуляру, on-line замовлення документів. Інструкція розміщена у розділі «Електронні ресурси».

Приємного й корисного користування!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *