Професійний бекграунд стейкхолдера

Онлайн-лекція на платформі Zoom про HR-консалтинг у готельно-ресторанному бізнесі від управляючої мережею ресторанних підприємств.

Кафедра готельно-ресторанної справи організувала гостьову онлайн-лекцію на платформі Zoom на тему: «HR-консалтинг для готельно-ресторанного бізнесу».

Запрошений лектор – управляюча мережі закладів ресторанного господарства «EuroCityFamily», магістр з готельно-ресторанної справи і наша випускниця факультету ГРТБ 2014 року Аліна Ізмайлова, яка успішно керує рестораном, пекарнею та кав’ярнею у місті Костянтинівка.

Онлайн-лекція від стейкхолдера для студентів 3 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» відбулася у межах вивчення навчальної дисципліни «Організація ресторанного господарства», також на зустрічі були присутні викладачі кафедри готельно-ресторанної справи і колеги з інших кафедр факультету ГРТБ.

У межах зазначеної теми лектор поділилася з присутніми стратегічними і тактичними рішеннями в управлінні персоналом підприємств готельно-ресторанного бізнесу, рекомендаціями щодо розроблення HR-політики і формування ефективної команди однодумців зі злагодженою внутрішньою комунікацією, вимогами стейкхолдерів до співробітників і необхідними hard і soft skills для успіху у професії, супроводжуючи викладення матеріалу прикладами з власного управлінського досвіду.

Цікавий професійний бекграунд дозволив нашій випускниці залучити до активної комунікації аудиторію. Тому, під час другої частини онлайн-лекції спікер відповідала на всі хвилюючі питання: про роботу «EuroCityFamily» у карантинний період, роль SMM-маркетингу у просуванні закладів харчування, важливість вивчення іноземних мов у готельно-ресторанному бізнесі, власний досвід антикризового управління мережею ресторанних підприємств.

Наша випускниця тепло згадувала своїх викладачів, деякі з яких були присутні на лекції, і наголосила студентам на необхідності здобуття вищої освіти, наявності внутрішньої мотивації, саморозвитку і самовдосконаленні для успішної професійної та особистісної реалізації.

Колектив кафедри готельно-ресторанної справи вдячний Аліні Ізмайловій за таку насичену і змістовну онлайн-лекцію, радий новій дистанційній зустрічі, адже у березні минулого року студенти 1-2 курсу мали змогу бути особисто присутніми на гостьовій лекції в університеті.

Бажаємо нашій талановитій випускниці успіхів в улюбленій професії і до нових зустрічей у стінах рідної Alma-mater!