ДОКУМЕНТИ, що регламентують роботу університету у період КАРАНТИНУ

Наказом ректора від 11.03.2020 № 28 в університеті оголошено карантин.

Наказом від 30.03.2020 № 35 терміни карантину відповідно до рішення Уряду від 25 березня 2020 року продовжені до 24 квітня 2020 року, а також дані вказівки стосовно організації освітнього процесу під час карантину.

Наказом від 03.04.2020 № 39 регламентується робота університету у період дії карантину.

Терміни карантину можуть змінитися залежно від епідеміологічної ситуації в Україні.

Нагадаємо, що на час карантину всі  форми навчання в університеті для здобувачів вищої освіти, слухачів курсів доуніверситетської підготовки здійснюються на платформі дистанційного навчання. При цьому, заборонено проведення масових заходів на території університету, в студентському містечку, навчальному корпусі фізичного виховання.

Слідкуйте за нашими повідомленнями.