Останній іспит на бакалавраті

Освітню програму підготовки бакалаврів зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» виконано.

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбулася атестація здобувачів освітнього ступеня бакалавра заочної форми навчання у формі письмового комплексного державного іспиту зі спеціальності.

Завідувач випускової кафедри і голова Екзаменаційної комісії, професор Віктор Федорович Доценко привітав студентів з головною подією бакалаврату, побажав їм успіху і висловив впевненість у набутих загально-професійних і спеціалізовано-професійних компетентностях. До складу комісії для комплексної перевірки і оцінювання рівня підготовки здобувачів увійшли доценти кафедри Олена Броніславівна Шидловська, Асьят  Георгіївна Абрамова і Олег Вікторович Бортнічук. Секретар – старший викладач Лариса Федорівна Литвинець.

Здобувачам освітнього ступеню бакалавра 5 курсу і 2 курсу зі скороченим терміном навчання необхідно було виконати індивідуально комплексне завдання з урахуванням таких професійно-орієнтованих навчальних дисциплін, як організація готельного господарства, організація ресторанного господарства, технологія продукції ресторанного господарства, устаткування закладів готельно-ресторанного господарства.

34 здобувачі склали свій останній іспит, і Екзаменаційна комісія присудила їм освітню кваліфікацію бакалавра з готельно-ресторанної справи.

Кафедра готельно-ресторанної справи вітає випускників із першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, бажаємо професійного розвитку, підкорення нових висот, зокрема і магістерського (другого) рівня вищої освіти у рідному університеті!