На старті успішних захистів

• IMG_9280
  • IMG_9282
  • IMG_9283

Перший «відмінний» захист дипломних робіт і проектів здобувачів вищої освіти магістерського рівня за освітньо-професійною програмою «Готельна і ресторанна справа».

На кафедрі готельно-ресторанної справи розпочалися захисти кваліфікаційних дипломних робіт і проектів здобувачів вищої освіти магістерського рівня спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», освітньо-професійна програма «Готельна і ресторанна справа», денної форми навчання. Магістрантів з цією знаковою подією привітав завідувач кафедри і декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віктор Федорович Доценко.

До уваги членів Екзаменаційної комісії майбутні готельєри і ресторатори представили проекти різних типів готельних підприємств: SPA-готель, рекреаційний готель, гірськолижний готельний комплекс з інноваційними цифровими технологіями, санаторій з комплексною програмою корекції фігури, готель з організацією етнокультурних програм, бізнес-готель зі спеціалізованим сервісом обробки персональних даних, туристичний готель з інноваційними підходами до спортивного харчування, екскурсійний готель для фототуристів.

Комісія відзначила високий рівень професійних компетентностей, дослідницькі вміння, оригінальний і творчий підхід. За результатами науково-дослідної роботи магістрантів було опубліковано статті у фахових і закордонних виданнях, тези і матеріали доповідей міжнародних та всеукраїнських фахових наукових конференцій, отримано патенти України на корисну модель.

Підсумки першого дня захистів: 10 присвоєних кваліфікацій магістра з готельно-ресторанної справи, 10 відмінних оцінок і 8 рекомендацій комісії на диплом з відзнакою.

Вітаємо наших випускників з присудженням освітнього ступеня магістра, пишаємося їхніми високими навчальними й науковими досягненнями і бажаємо професійного успіху в індустрії гостинності!