Французький шарм

Майстер-клас з приготування тартару для студентів кафедри готельно-ресторанної справи.

05 грудня на кафедрі готельно-ресторанної справи відбувся майстер-клас з приготування тартару від су-шефа ресторану «Easy Breezy» готелю «Aloft» міжнародної мережі «Marriott» і випускника кафедри Андрія Корольчука.

Су-шеф познайомив здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти з технологією класичного тартару з яловичини, популярної холодної закуски у французькій кухні. Під час майстер-класу Андрій Корольчук готував страви за оригінальною рецептурою зі свіжої яловичини, але розповів студентам, що можна використовувати рибу і навіть овочі для вегетаріанських варіацій тартару.

Су-шеф розповів присутнім, як обрати високоякісну сировину для холодної закуски, особливості нарізання, формування однорідної консистенції, оформлення і подавання вишуканої страви. Готували під час майстер-класу тартар класичний французький, азіатський з цитрусовим соусом понзу на основі фрукту юдзу і хрусткими грінками, а для гурманів – злегка обсмажений тартар. Як додаткові інгредієнти су-шеф додавав корнішони, каперси, зелень петрушки, цибулю, перець чілі, спеції, соуси і яєчний жовток.

Під час дегустації учасники відмітили неперевершений смак тартарів, комбінацію смаків і естетичність презентації страв, адже для кожного з трьох різновидів шеф обрав свою.

Під час нетворкінгу зі студентами Андрій Корольчук поділився своїм досвідом роботи у вітчизняних готельних підприємства і за кордоном – у 5-зірковому готелі міжнародної мережі «Marriott», враженнями від навчання у нашому університеті й тим, як проходження практики у студентські роки визначило вибір професії й справи життя.

Дякуємо нашому випускнику за професійний досвід і нетворкінг з майбутніми бакалаврами з готельно-ресторанної справи. Бажаємо Андрію Корольчуку успіхів в улюбленій професії!