Нетворкінг зі стейкхолерами

Мистецтво управління рестораном для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

15 листопада першокурсники спеціальності «Готельно-ресторанна справа» разом з наставником, асистентом Іриною Миколаївною Медвідь відвідали спеціалізований захід RestArt Forum 2019 «Мистецтво управління рестораном», який проходив в ексклюзивній локації, першій і єдиній обладнаній професійною проекторною системою формату 360°, «Pochayna Event Hall».

RestArt Forum 2019 – це платформа для комунікацій і колаборацій ресторанних підприємств, 5000 кв. м open space для презентації товарів і послуг ринку HoReCa. Наші майбутні бакалаври з готельно-ресторанної справи мали можливість ознайомитись з експозицією харчових продуктів, обладнання, столового посуду, інвентарю для роботи в ресторанах та фудрітейлі. У програмі заходу – лекторії від українських рестораторів, які ділились досвідом управління закладами ресторанного господарства, організацією маркетингової діяльності в соціальних мережах та гугл, правилами формуванню меню та контролю собівартості страв, а для закріплення теоретичного матеріалу воркшопи, майстер-класи і панельні дискусії.

Професійні заходи у сфері готельно-ресторанного бізнесу – це прекрасна можливість набути нових компетентностей для здобувачів вищої освіти, а для кафедри готельно-ресторанної справи – це партнерський нетворкінг зі стейкхолдерами галузі.