Менеджмент ресторанних підприємств

  • 1
  • 2

Як відкрити кав’ярню дізналися слухачі сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі».

Заняття для слухачів сертифікатної освітньої програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» відбулося в умовах сучасного закладу ресторанного господарства – кав’ярні «Кава світу».

Гостинно зустрічав наших студентів особисто власник, який поділився безцінними порадами щодо відкриття спеціалізованого закладу ресторанного господарства, розповів про особливості ведення ресторанного бізнесу, розкрив професійні секрети приготування найароматнішої кави. Під час теоретичної частини слухачі дізналися про відмінності сортів кави Арабіка і Робуста, ступені обсмажування (слабкий, середній, сильний), устаткування, інвентар і посуд, які використовують у кав’ярнях, і організацію каппінгу – професійної дегустації кави.

Майбутні фахівці з готельно-ресторанної справи дізналися, як розробити меню кавових напоїв для різних типів ресторанних підприємств, яке зможе здивувати найвибагливіших поціновувачів кави.

Зустріч зі слухачами проходила в форматі «питання-відповідь», що дозволило якомога більше дізнатися присутнім про технологічні й управлінські аспекти відкриття власного закладу ресторанного господарства у майбутньому. Менеджер програми, доцент кафедри готельно-ресторанної справи Тетяна Анатоліївна Сильчук подякувала власнику кав’ярні «Світ кави» за високу професійну компетентність.

Слухачі сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» під час заняття занурилися у кавову культуру та отримали незабутній досвід.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *