Міжнародне партнерство

Міжнародне партнерство кафедри готельно-ресторанної справи зі Швейцарською групою закладів вищої освіти.

Неймовірний початок тижня студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» з лекторію англійською мовою щодо розвитку сфери гостинності в епоху діджиталізації.

11 листопада до нашого університету завітав директор з маркетингу та розвитку Швейцарської освітньої групи (Swiss Education Group) у Східній Європі Горан Йорданов.

Swiss Education Group (SEG) – це провідна освітня група Швейцарії, створена ще в 1982 році, яка пропонує здобути престижну освіту в сфері готельно-ресторанного бізнесу. Сьогодні в її складі – 5 закладів освіти з кампусами у різних франко- і німецькомовних регіонах Швейцарії: César Ritz Colleges, Culinary Arts Academy, Hotel Institute Montreux, School of Hotel Management IHTTI, Swiss Hotel Management School. Партнерами бакалаврських і магістерських освітніх програм SEG є University of Derby (Великобританія), Northwood University (США) і Washington State University (США) у рамках програми подвійного дипломування, а стейкхолдерами – підприємства міжнародних готельних мереж.

Лекторій для майбутніх фахівців готельно-ресторанної справи був на тему: «Лідерство у сфері гостинності в епоху діджиталізації». Пан Горан розповів про свій власний шлях до успіху, досвід роботи за фахом у міжнародних готельних підприємствах, поділився практичними кейсами і організував тімбілдінг. Лектор активно залучав студентів участі у цікавих вправах, щоб донести до присутніх основний меседж – нові технології штучного інтелекту змінюють індустрію гостинності, але не зможуть замінити фахівця з гостинності, а лідерство і вміння працювати у команді – шлях до успіху готельного підприємства.

Зупинився пан Горан Йорданов на особливостях організації освітнього процесу в швейцарських освітніх закладах та можливостях для розвитку академічної мобільності, що викликало неабиякий інтерес у студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» і багато запитань.

Варто відзначити, що саме завдяки пану Горану кафедра розпочала співпрацю зі Швейцарською освітньою групою, в рамках якої доцент кафедри Віта Валентинівна Цирульнікова і старші викладачі Олена Олександрівна Блощинська, Олена Михайлівна Тищенко пройшли підвищення кваліфікації на базі 4 закладів освіти.

Лекторій завершився бурхливими оплесками присутніх здобувачів вищої освіти, нагородженням викладачів-учасників програми підвищення кваліфікації, а також врученням Подяки Горану Йорданову від завідувача кафедри готельно-ресторанної справи, професора Віктора Федоровича Доценка за співпрацю і вагомий внесок у професійну підготовку майбутніх фахівців сфери гостинності.

Кафедра готельно-ресторанної справи висловлюємо щирі слова вдячності пану Горану Йорданову і з нетерпінням чекає на нові зустрічі та подальшу співпрацю між нашими закладами освіти.