Профорієнтація до Дня гостинності

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Викладачі кафедри готельно-ресторанної справи системно продовжують профорієнтаційну роботу і активно відвідують абітурієнтів з різних куточків нашої країни.

Так, старший викладач Олег Бортнічук зустрівся зі студентами Волинського коледжу нашого університету за підтримки заступника директора з навчальної роботи Оксани Межової, а доцент Оксана Кирпіченкова – зі здобувачами Коледжу ресторанного господарства м. Києва. Майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з інформативним презентаційним матеріалом про факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу і освітньо-професійну програму «Готельно-ресторанна справа», насичене і цікаве навчальне, наукове, спортивне, культурно-масове життя студентства.

Викладачі підкреслили переваги навчання за бакалаврським рівнем вищої освіти на кафедрі готельно-ресторанної справи – сучасний комплекс навчальних лабораторій, співпраця зі стейкхолдерами, практична підготовка у кращих готельних і ресторанних підприємствах в Україні та за кордоном, можливість навчання за освітньо-професійною програмою «Готельно-ресторанна справа» англійською мовою, високий рівень володіння якою є одним з головних факторів для успішного працевлаштування у сфері гостинності. Кожен зі студентів, присутніх на гостьових лекціях, отримав друкований матеріал, щоб мати на увазі всі актуальні посилання.

Студенти задавали багато питань, а Олег Бортнічук і Оксана Кирпіченкова надавали фахову консультацію. Такі профорієнтаційні зустрічі цінні інформативно для студентів наших структурних підрозділів, які вже зовсім скоро стануть абітурієнтами. І сподіваємося будуть здобувати освітній ступінь бакалавра у рідному університеті.

Кафедра готельно-ресторанної справи дякує структурним підрозділам за теплий прийом і гостинність і з нетерпінням чекає нових зустрічей у стінах Національного університету харчових технологій.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *