Міжнародне стажування студентів

 • 8
 • 3
 • 9
 • 10
 • 1
 • 4
 • 7
 • 5
 • 2
 • 6
 • 11
 • 12
 • 13

22Студентам спеціальності «Готельно-ресторанна справа» вручили сертифікати міжнародної практики.

За результатами партнерства кафедри готельно-ресторанної справи з стейкхолдерами готельно-ресторанного господарства Болгарії було організовано міжнародну виробничу практику студентів 4 курсу.

Практична підготовка є важливою компонентою освітньо-професійної програми здобувачів вищої освіти, а закордонна практика сприяє успішному працевлаштуванню випускників. Нові професійні компетентності формували студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» у кращих 5-зіркових готельних підприємствах сонячного узбережжя Болгарії.

Головним завданням виробничої практики була практична діяльність у закладах ресторанного господарства готельних підприємств, під час якої вони ознайомлюються зі структурою підприємств, організацією послуг харчування, виробничих і сервісних процесів, а також функціональними обов’язками працівників. Це дозволило майбутнім бакалаврам з готельно-ресторанної справи закріпити та поглибити теоретичні знання з організації та технології обслуговування відповідно до міжнародних стандартів, ознайомитися з інноваційними технологіями готельно-ресторанного бізнесу та вдосконалити рівень володіння іноземними мовами.

16 жовтня відбулося офіційне вручення сертифікатів міжнародної практики. Болгарські партнери подякували завідувачу кафедри Віктору Доценку і відповідальній від кафедри, доценту Олені Шидловській за високий рівень організації практики та освітньо-професійну підготовку здобувачів вищої освіти.

Враження студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» від міжнародної практики:

Нечипорчук Анна, група ГС-4-5, староста.

«Практика в Болгарії дала мені можливість реально пізнати стандарти якісного обслуговування. Готель “Grifid Bolero”, а саме його бездоганний персонал, навчив мене працювати максимально швидко, використовуючи усі свої фізичні та розумові здібності. Не виснажуватися та виглядати спокійно, навіть коли ситуація виходить з під контролю. Також, за час проходження практики, мені вдалося удосконалити свої навички англійської мови і набути навиків спілкування болгарською мовою».

Туз Тетяна, група ГС-4-5.

«Практику я проходила в готелі “Grifid Vistamar”, що обслуговує близько 1000 туристів щотижня, тому від відповідальності кожного працівника залежить спільний успіх. Як результат, я отримала мовну практику, спробувала себе на різних посадах: офіціант, бариста, бармен. Дуже задоволена тим, що мала змогу спілкуватися з людьми з різних куточків світу».

Лакома Катерина, група ГС-4-4, староста.

«Це літо стало найяскравішим у моєму житті. Нова країна, нові друзі і найголовніше – перший досвід роботи за спеціальністю за кордоном. Мені дуже пощастило з колективом, адже на роботі було не тільки пізнавально, а й весело. Час пролетів непомітно, були і моменти, коли дуже хотілось додому, але вкінці практики не вірилось, що уже пора повертатися в Україну, де я більше не побачу своїх уже рідних кухарів, офіціантів і менеджерів, не почую болгарської мови. Дякую кожному за найкраще літо».

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *