Нехай лунає пісня українська

Студентки факультету стали призерами університетського Фестивалю-конкурсу української пісні.

10 жовтня відбувся традиційний Фестиваль-конкурс української пісні 2019 в актовій залі НУХТ. Адміністрація, викладачі, співробітники й студенти зібралися на феєричне свято, аби насолодитися неперевершеним вокалом й креативними постановками конкурсантів.

У нинішньому конкурсі взяли участь 20 палких шанувальників української пісні. Наш факультет представляли:

– Арина Юрковець з піснею «Мальви»;

– Надія Ніколенко презентувала композицію «Верше, мій верше»;

– Вікторія Доктор з піснею «Маніфест»;

Серед цього розмаїття розкішних постановок кращих мало обрати професійне журі у складі: заслуженого артиста України Ярослава Гав’юка, члена Національної музичної спілки, Асоціації діячів естрадного мистецтва України, директора Всеукраїнського вокального конкурсу «Світ чудес UA», викладача естрадного вокалу вищої категорії, поета, композитора Вікторії Малиновської, голови журі, професора, заслуженого артиста України Віктора Кавуна.

Цьогорічний конкурс став особливою подією для нашого університету – на ньому була присутня Атестаційна комісія на присвоєння почесного звання «народна» вокальній студії «Театр пісні НУХТ» у складі заступника директора Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Жанни Румко, завідувача сектору естрадно-циркового жанру Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Світлани Ільчук, професора Київського педагогічного університету ім. Бориса Грінченка, заслуженого діяча мистецтв України Оксани Петрикової.

Також на наше пісенне свято завітала начальник відділу культури Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації Тетяна Верменич.

Традиційно, поки журі радилося й визначало переможців, присутнім у залі свої вокальні дарунки презентували призери й володарі гран-прі конкурсу минулих років, серед яких наш Ілля Гетьман, який здобув Гран-прі у 2018 році.

Безмірно вражене талантами нашого університету журі оголосило своє рішення, і ми неймовірно горді нашими перемогами:

Надія Ніколенко – 2-е місце

Арина Юрковець – 3-е місце

Усі конкурсанти отримали подарунки від студради університету – футболки з символікою НУХТ, призерам вручили дипломи.

Вітаємо наших студенток і бажаємо їм нових творчих досягнень!