Профорієнтаційна робота набирає обертів…

  • 2
  • 1

16 вересня 2019 року асистент кафедри готельно-ресторанної справи Артем Олегович Ущаповський відвідав Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1», що на Чернігівщині, де провів бесіду з учнями 11-х класів.

Впродовж бесіди викладач детально інформував майбутніх абітурієнтів про умови вступу та навчання в нашій альма-матер та презентував фільм, присвячений 135 річчю НУХТ, познайомив із особливостями навчання на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, надав рекомендації для зарахування на бюджетну форму навчання.

Присутні отримали рекламні буклети університету та факультету ГРТБ з переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка висококваліфікованих, конкурентоспроможних на ринку праці фахівців.

Зважаючи на зацікавленість слухачів і велику кількість запитань, на які вони отримали вичерпні відповіді, сподіваємось, що зустрінемось вже з ними у стінах нашого університету, на День відкритих дверей НУХТ, що відбудеться 5 жовтня, де вони зможуть оглянути потужну матеріально-технічну базу, яка забезпечує навчальний процес на найвищому рівні, поспілкуватися з викладачами і студентами.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *