Mitacs Globalink Research Internship

• Canada

Дослідницьке стажування в університетах Канади.

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому

стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до  гуманітарних і соціальних наук.

Програма стажування в даний час доступна в більш ніж 60 університетах Канади (повний список можна переглянути за посиланням, у розділі “Student Information”).

Програма включає:

• роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно з вашими інтересів, навичок та попереднього досвіду);
  • переліт до Канади;
  • стипендію на житло, харчування та проживання;
  • медичне страхування;
  • підтримку студентів-менторів у кампусі канадського університету;

Усі сторони, що беруть участь у програмі Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine, повинні дотримуватися вимог канадського університету, що стосуються етики дослідницької та наукової діяльності, згідно з політикою Mitacs щодо порядності досліджень. Будь-які питання чи суперечки стосовно наукових досліджень чи порушення академічної порядності будуть вирішуватися згідно з правилами університету, що приймає студента на стажування.

Які документи потрібні?

1. Онлайн-заявка на участь у програмі.
  2. СV з описом наукових інтересів (шаблон).
  3. Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкція).
  4. Довідка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Більше інформації можна знайти за посилання на сайті:  http://www.mitacsua.org/ або за номером телефону: +380 98 520 6837