Профорієнтаційний старт

• IMG_3881
  • IMG_3879
  • IMG_3880

Профорієнтаційна лекція для студентів Свалявського технічного коледжу від кафедри готельно-ресторанної справи.

Асистент кафедри готельно-ресторанної справи Інга Вікторівна Дочинець завітала до Свалявського технічного коледжу НУХТ. Зустріч проходила в рамках оглядової профорієнтаційної лекції для ознайомлення майбутніх абітурієнтів зі спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа». На лекцію завітали студенти 3 та 4 курсів у супроводі відповідальної по виховній роботі Надії Андріївни Савчур і заступника директора Василя Васильовича Лізенця.

Інга Вікторівна змогла донести до аудиторії головні відмінності та переваги продовження навчання в університеті, відповіла на всі запитання, які цікавили студентів. Великий інтерес викликала можливість проходження виробничої практики у Болгарії для студентів кафедри готельно-ресторанної справи.

Студенти коледжу побачили і почули наскільки різноманітним і цікавим може бути студентське життя в нашому університеті.

Дякуємо Свалявському технічному коледжу за гостинність та зацікавленість у співпраці. З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі у стінах університету і кафедри готельно-ресторанної справи.