На старті студентського життя

Відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

30 серпня в актовій залі університету дружня викладацько-студентська родина факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу вітала першокурсників, випускників шкіл і коледжів, та їхніх батьків, присутніх у залі.

144 студенти, зараховані за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа», поповнили сім’ю ГРТБ. Приємно, що наш університет і факультет обирають для здобуття вищої освіти громадяни інших країн, цьогоріч це студенти з Індії, Алжиру та Сірії.

Щиро й тепло першокурсників привітали декан факультету, завідувач кафедри готельно-ресторанної справи, професор Віктор Федорович Доценко, завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу Дарія Іваніна Басюк, завідувач кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олександра Володимирівна Нєміріч, заступники декана з навчальної роботи Наталія Петрівна Бондар і Віта Валентинівна Цирульнікова та по роботі зі студентами Олена Михайлівна Тищенко, які бажали бути їм сміливими і допитливими, долати перешкоди, знайти себе і досягти майстерності за час навчання в університеті.

Від студентства факультету нове поповнення привітали голова студентської ради Мелісса Корольчук, голова студентської ради гуртожитку Артур Шаповалов, які представили свою команду студентської ради і наголосили, що першокурсники стали членами дружної і міцної сім’ї, запрошували активно долучатися до всіх студентських івентів і попередили, що відтепер факультет ГРТБ буде «постійно в їхній голові».

Атмосферу свята створювали студенти старших курсів, музичні привітання цього дня дарували студентки спеціальності «Готельно-ресторанна справа» – тричі лауреат університетського фестивалю-конкурсу української пісні Ніколенко Надія, переможниця цього ж конкурсу 2018 року Новікова Вікторія і студентка 2 курсу Егорова Дар’я. Танцювальний колектив факультету «HRTB family» презентував номер, з яким зайняв ІІІ місце на університетському фестивалі «NUFT DANCE FEST» 2019 і творчий номер, з яким учасники колективу Рассказов Ілля та Огійчук Софія вибороли титули «Містер НУХТ 2019» та «Міс творчість НУХТ 2019».

Завершилася урочиста частина традиційно гімном факультету ГРТБ, а далі на першокурсників чекала їхня перша кураторська година, знайомство зі старшими і молодшими кураторами, екскурсія університетом і випусковими кафедрами. Приємні фото на згадку гості свята могли зробити на фотозоні, оформленій у жовто-зелених кольорах факультету.

Можемо констатувати, що потужний, яскравий, веселий старт студентського життя відбувся, а попереду чотири незабутні роки навчання, сповнені успіхів, здобутків і досягнень.