Інтернаціоналізація освітнього простору

Міжнародне стажування викладачів нашої кафедри у закладах вищої освіти Швейцарії.

У період з 03 по 06 червня викладачі нашої кафедри, доцент Цирульнікова Віта Валентинівна і старші викладачі Блощинська Олена Олександрівна, Тищенко Олена Михайлівна, пройшли стажування у закладах вищої освіти Швейцарії.

За результатами зустрічі 20 травня з директором з маркетингу та розвитку Швейцарської освітньої групи (Swiss Education Group) у Східній Європі, паном Гораном Йордановим для розширення можливостей міжнародної академічної мобільності для студентів і науково-педагогічних викладачів було організовано візит до закладів Swiss Education Group (SEG).

Swiss Education Group (SEG), створена в 1982 році, є лідером світових рейтингів у підготовці фахівців з готельно-ресторанної справи. У рамках програми подвійного дипломування партнерами SEG є University of Derby (Великобританія), Northwood University (США) і Washington State University (США), а стейкхолдерами – кращі готельні підприємства світу.

Нашим викладачам вдалося відвідати кампуси César Ritz Colleges, Culinary Arts Academy, Hotel Institute Montreux, IHTTI School of Hotel Management, Swiss Hotel Management School, де вони мали можливість ознайомитися з особливостями організації освітнього процесу з підготовки фахівців сфери гостинності, побувати на аудиторних заняттях, познайомитися з матеріально-технічною базою, поспілкуватися з представниками академічної спільноти і студентства.

Це був неймовірний досвід нетворкінгу з міжнародною академічною спільнотою, обміну досвідом, підвищення кваліфікації й опануванням кращими європейськими практиками, які наші науково-педагогічні працівники зможуть імплементувати в освітній процес вже у наступному навчальному році.