Про гостинність на практиці

Знайомство студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» з п’ятизірковим готелем «Fairmont Grand Hotel Kyiv».

Наставники кафедри готельно-ресторанної справи організовують пізнавально-культурні позанавчальні заходи для студентів своїх академічних груп. Так, наставники груп ГС-2-6 і ГС-1-6 доцент кафедри Лариса Олександрівна Шаран і асистент Юлія Анатоліївна Мирошник разом зі студентами відвідали п’ятизірковий готель «Fairmont Grand Hotel Kyiv», розташований у центрі історичного Подолу.

Студенти мали змогу ознайомитись зі структурою номерного фонду (номери стандарт, напівлюкс, люкс і президентський), кращим рестораном при готелі «Vogue Café Kiev» (за версією Національної ресторанної премії Соль), бенкетною залою і бізнес-центром сучасного п’ятизіркового готелю. Наші майбутні фахівці з готельно-ресторанної справи отримали позитивні емоції та враження, а також поглибили теоретичні знання і набули практичних навиків з основ гостинності.

Колектив кафедри готельно-ресторанної справи вдячний адміністрації готелю «Fairmont Grand Hotel Kyiv» за співпрацю.