Олімп науки

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 1

Магістрантка спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» – срібний призер Всеукраїнської студентської олімпіади.

15-17 травня 2019 р. на базі Одеської національної академії харчових технологій (ОНАХТ) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Наш університет представляли студентки 4 курсу освітнього ступеня «бакалавр» Назарчук Аліна, Шевчук Тетяна і студентки 1 курсу освітнього ступеня «магістр» Гейнак Олена і Бєдусенко Лілія. Викладач кафедри готельно-ресторанної справи, доцент Олена Броніславівна Шидловська була запрошена до участі у роботі журі олімпіади.

Наші учасники мали можливість відправитися на пішохідну екскурсію історичним центром м. Одеса першого дня. Наступного дня після урочистого відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади у конференц-залі ОНАХТ на учасників чекало тестування з таких фахових дисциплін, як «Організація готельного господарства», «Організація ресторанного господарства», «Устаткування закладів готельного і ресторанного господарства», «Технологія продукції ресторанного господарства», «Менеджмент підприємства готельно-ресторанного господарства», і комплексне ситуаційне завдання.

Майбутні професіонали з готельно-ресторанної справи мали організувати святковий захід з тематичним бенкетом-коктейлем для гостей показу мод і журналістів, а також закритий бенкет з повним обслуговуванням для VIP-гостей, обґрунтувавши ідею та описав

ши концепцію, скласти меню, розробити основну страву на бенкет і скласти технологічну схему, визначити критичні контрольні точки у технологічному процесі приготування страви (HACCP). Учасникам олімпіади було запропоновано визначити алгоритм повного циклу прийому-розміщення-обслуговування гостей готельного комплексу, охарактеризувати основні функції й обов’язки, які покладені на кожну службу готелю, а також розробити стратегію рекламної кампанії заходу. Наші студенти виявили всебічні систематизовані глибокі фахові знання з профільних дисциплін і творчий підхід до розв’язування ситуаційного завдання.

Поділитися своїми враженнями щодо напруженого інтелектуального дня майбутні фахівці з готельно-ресторанної справи могли під час гастрономічного туру концептуальними ресторанами м. Одеси.

Вітаємо нашу студентку Бєдусенко Лілію, яка стала срібним призером Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти та була нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки України за ІІ місце. Дякуємо нашим студенткам, які гідно представляли свій факультет і університет! Пишаємося ними!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *