Спортивний чемпіон

Студент спеціальності «Готельно-ресторанна справа» – срібний призер Чемпіонату світу з карате.

Студент 1 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Горкун Євген брав участь у Чемпіонаті світу з годзю-рю карате, який проходив 10-12 травня в м. Одеса. «Годзю-рю» – один з основних стилів карате, який поєднує в собі комбінації жорсткої та в той же час м’якої техніки.

Змагання проходили у спортивно-оздоровчому комплексі Міжнародного гуманітарного університету серед більше, ніж 700 спортсменів з 17 країн світу – Португалії, Італії, Грузії, Японії, Індії, Литви, Латвії, Польщі, Румунії, Угорщини та інших.

Срібну медаль Чемпіонату світу виборов наш студент-першокурсник Горкун Євген, який вже 6 років займається карате.

Вітаємо нашого каратиста і бажаємо йому підкорити нові світові спортивні вершини! Кафедра готельно-ресторанної справи пишається таким студентом!