Про нові можливості міжнародної співпраці

• IMG_8527

Гість зі швейцарського закладу вищої освіти на кафедрі готельно-ресторанної справи.

20 квітня на кафедру готельно-ресторанної справи завітав директор з маркетингу та розвитку Східної Європи швейцарської групи освітніх закладів SEG (Swiss Education Group), до якої входить 5 рейтингових університетів, Горан Йорданов.

У теплій атмосфері гостя зустріли в.о. завідувач кафедри Віктор Федорович Доценко, доцент кафедри Віта Валентинівна Цирульнікова та старші викладачі Олена Михайлівна Тищенко і Олена Олдександрівна Блощинська. Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань щодо співпраці кафедри з провідними закладами вищої освіти Швейцарії, що є пріоритетною метою для удосконалення навчального процесу і розширення міжнародних зв’язків.

Кафедра готельно-ресторанної справи сподівається на майбутню плідну співпрацю та нові можливості для стажування і практики студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» за кордоном.