Найчарівніша пара

Студент спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» – «Містер НУХТ-2019».

16 травня всі охочі могли побувати на Дикому Заході – саме такою була тема чи не найулюбленішого й одного з самих очікуваних творчих дійств в нашому університеті – загальноуніверситетського конкурсу «Міс і Містер НУХТ-2019».

Розпочав вечір виступ танцювального колективу Навчально-наукового інституту економіки і управління, а далі слово взяли харизматичні й веселі ведучі-ковбої Євген Амаріца та Данило Маслов, які влучно обіграли тему конкурсу й прізвище директора Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку – «Взагалі то це – Дикий Захід! – Ну, тоді це захід Дикого!». Вони представили конкурсантів, що вийшли на сцену у першому конкурсі «Дефіле. Візитка», переконливо створивши атмосферу справжнього салуну. Протягом шоу пари також вражали своїми талантами у конкурсі «Моє творче я», розбудили неповторні емоції у конкурсі «Чоловіче дефіле/Дефіле у купальниках», подарували естетичну насолоду у конкурсі «Дефіле у вечірніх вбраннях».

Наш факультет представляла пара №6 – студентка 1 курсу спеціальності 181 «Харчові технології» Софія Огійчук і студент 2 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Ілля Рассказов.

Оцінювати цей нестримний калейдоскоп краси, грації, ніжності й мужності припало журі у складі: випускниці НУХТ, актриси, Міс Україна-2015 Крістіни Столоки, хореографа, продюсера, президента Міжнародного фестивалю «Джерело надії» Світлани Кузьменко, олімпійського чемпіона 1980 року зі спортивної гімнастики, чемпіона світу 1979, 1981 рр., чемпіона Європи 1978, 1979, 1981 рр., володаря Кубка світу 1980 року, начальника відділу Управління фізичної підготовки збройних сил України Богдана Макуна, директора відділу скаутингу та школи моделей при модельній агенції «L-Models» Галини Лазаренко, президента конкурсів «Княгиня України» та «Міс принцеса України», заслуженого діяча мистецтв України Олександра Главацького (голова журі).

Спонсорами свята виступили ректорат, профком студентів і студентська рада, а також кав’ярня «Франс.уа» та платформа онлайн-голосування «InRating», яка допомогла організувати номінацію «Міс та Містер фото НУХТ» і надала призи для переможців у цій номінації.

Між конкурсами та поки радилося журі, присутніх розважала творча молодь нашого університету.

Та ось нарада журі скінчилася, й усіх конкурсантів запросили на сцену. Члени журі не приховували емоцій, ділячись враженнями від побаченого. Тепло привітала учасників дійства проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва.

І, нарешті, оголошення результатів. Ми неймовірно пишаємося перемогами наших студентів:

Ілля Рассказов«Містер НУХТ-2019», а також «Містер фото НУХТ-2019» і «Містер посмішка НУХТ-2019».

Софія Огійчук«Міс творчість» і «Міс фото НУХТ-2019».

Вітаємо наших переможців й дякуємо всім, хто подарував це феєричне свято!