Штрудель-шоу

Майстер-клас з технології фірмового штруделя від пекаря-концептуаліста для майбутніх абітурієнтів.

11 травня 2018 р. на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу відбувся професійно-орієнтований майстер-клас у рамках Дня відкритих дверей.

Цього разу майбутніх абітурієнтів, які завітали до університету, познайомив з технологією штруделя Сергій Сапицький, випускник факультету і пекар-концептуаліст закладу ресторанного господарства «Львівські пляцки», першої міської пекарні штруделів і сирників. Під керівництвом штрудельмейстра наші гості вчилися готувати фірмовий яблучний штрудель за традиційним галицьким рецептом. Сергій дуже цікаво розповів історію найвідомішого і найсмачнішого десерту, а також відкрив кулінарні таємниці приготування. Пекар-концептуаліст продемонстрував справжнє штрудель-шоу з маневруванням тіста, що викликало неабиякий захват присутніх. Найбільш рішучі гості спробували себе на технологічних етапах формування найтоншого листового тіста, підготовки начинки, випікання, порціонування, а від дегустації солодких, хрустих і ароматних виробів не відмовився жоден учасник. Наші гості і, сподіваємося, майбутні студенти відчули себе цього дня рестораторами-кондитерами і професійними дегустаторами.

Смачний майстер-клас від штрудельмейстра проходив у приємній дружній атмосфері, сповненій професійних жартів пекаря і вражень від навчання в нашому університеті. А приємним завершенням заходу, звісно, крім дегустації, стало вручення сертифікатів учасникам.

Факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу вдячний талановитому випускнику Сергію Сапицькому за те, що надихає вступників обирати для здобуття вищої освіти наш університет.