Як оформити великодній стіл…

  • 3
  • 4
  • 1
  • 2

Святковий профорієнтаційний майстер-клас для київських школярів від кафедри готельно-ресторанної справи.

 

Напередодні травневих свят кафедра готельно-ресторанної справи активно проводить профорієнтаційні заходи.

Доцент кафедри Тетяна Анатоліївна Сильчук зі студентами-першокурсниками спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Ольгою Петровською, Анастасією Денисенко, Давидом Асатряном і Артемом Вельховецьким відвідали гімназію №59 імені Бойченка міста Києва. Для учнів школи був проведений інтерактивний майстер-клас зі складання полотняних серветок, що є важливим елементом тематичного оформлення столу у закладах ресторанного господарства. Школярі з ентузіазмом опановували такі способи складання серветок, як лілія, королівська мантія, свічка, тіара, а набуті навики зможуть використати для оформлення святкового великоднього столу.

Під час майстер-класу Тетяна Анатоліївна Сильчук розповіла учням про спеціальності, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, а першокурсники поділились своїми враженнями про навчання і активне студентське життя. Викладач разом зі студентами запросили школярів на День відкритих дверей НУХТ, який відбудеться 11 травня 2019 року.

Дякуємо Тетяні Анатоліївні та нашим студентам за активну профорієнтацію та ініціативність і чекаємо на нову зустріч з майбутніми абітурієнтами на Дні відкритих дверей.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *