Тріумф танцю

Відбувся традиційний фестиваль танцю «NUFT DANCE FEST».

24 квітня в університеті відбувся уже традиційний фестиваль танцю «NUFT DANCE FEST». Свято танцю й драйву відбувається в нашому навчальному закладі вже втретє, ініціатором його започаткування була студентська рада Навчально-наукового інституту економіки і управління, а проводиться за підтримки студради університету і Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку.

Впродовж трьох років наші митці змагаються у трьох номінаціях – «Колективне виконання», «Соло» і «Дуетне виконання».

Нелегке завдання оцінити творчість конкурсантів випало журі у складі: заслуженого артиста України, в минулому соліста Національного академічного ансамблю танцю імені Павла Вірського, режисера-постановника, судді міжнародної категорії з хореографії Юрія Вернигора, керівника танцювальної студії ансамблю пісні і танцю «Світанок» Ангеліни Кузьмич, хореографа-постановника, викладача хореографії Галини Матушкіної і віце-президента Асоціації бально-спортивного танцю України, судді вищої всеукраїнської категорії Олександра Горовецького.

У номінації «Колективне виконання» наш факультет представляв колектив «ГРТБ Family», а соло виконували студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Аліса Дробот (ГС-1-9а) і Марія Семененко (ГС-1-6).

Щиро привітала учасників і гостей танцювального свята проректор університету з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва. «Ідіть по життю, танцюючи», – закликала вона нашу молодь.

Члени журі також не втрималися і висловилися стосовно побаченого, вони високо оцінили виступи конкурсантів, побажали їм не зупинятися й далі шліфувати свою майстерність, яка у багатьох вже на професійному рівні.

Ми вітаємо наших переможців:

«ГРТБ Family» – 3-е місце у номінації «Колектив», який представляли студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»:

Василевська Єлизавета (ГС-1-7)

Вострікова Аліна (ГС-1-6)

Дятел Аліна (ГС-1-4)

Рассказов Ілля (ГС-2-4)

Семененко Марія (ГС-1-6)

Тімченко Анна (ГС-1-4)

Туліна Олександра (ГС-3-5)

Чикаліна Аліна (ГС-1-4)

Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам за море позитиву, драйву і чудовий настрій!