Ресторанні практики

  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ресторатори діляться зі студентами спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» власним досвідом.

Тиждень зустрічей з рестораторами на кафедрі готельно-ресторанної справи. Лекцію для студентів 3 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» прочитав Рудольф Краєвський, засновник і бренд-шеф мережі закладів ресторанного господарства вегетаріанського спрямування «Vegano Hooligano Family», веган, лідер веган-спільноти і організатор фестивалю Kyiv Vegan Boom. Спілкувалися про особливості роботи спеціалізованих закладів харчування, вегетаріанство і веганство, екологічну відповідальність у ресторанному бізнесі, адже Рудольф є успішним еко-бізнесменом. За результатами веган-вікторини гість розіграв соєві макаронні вироби. Рудольф Краєвський відкритий до комунікації як у соціальних мережах, так і на території веганського простору Vegan Boom Store, де, як запевнив лектор студентів, його можна знайти і більш детально поспілкуватися про веган-ідею і особистий досвід у ресторанному бізнесі.

Студенти 2 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» мали можливість зустрітися з Михайлом Бабичем, власником улюбленого нашими студентами спеціалізованого закладу ресторанного господарства «Квіткова Мафія». Крім того, Михайло має досвід в організації роботи хостела, готелю для молоді, який він відкривав напередодні Євро2012, маючи тільки мрію та однодумців. Можна сказати, що студенти отримали покрокову інструкцію, як відкрити такий тип готельного господарства, як хостел, і дізналися всі нюанси цієї справи.

Номінанти VII Кулінарного конкурсу факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 17 квітня, під час урочистої церемонії нагородження, отримали приємні подарунки від бару «Квіткова Мафія». Кафедра готельно-ресторанної справи дякує Михайлу Бабичу за мотивуючу лекцію і підтримку майбутній фахівців готельно-ресторанної справи.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *