Система планет ГРТБ

• ГРС
  • кк 2

VII Кулінарний конкурс факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Запрошуємо Вас на VII Кулінарний конкурс факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу «Автостопом по Галактиці», який відбудеться 16-17 квітня.

Конкурс буде проходити у концепції майстер-класу серед студентів спеціальностей «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм». Метою конкурсу є демонстрація та удосконалення кулінарної майстерності, представлення професійних вмінь і навичок, а також обмін досвідом між студентами різних спеціальностей. Ви можете ознайомитись з програмою заходу.

Порядок виступу команд згідно жеребкування:

1 – команда спеціальності «Туризм»

2 – команда спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

3 – команда спеціальності «Харчові технології».

Місце проведення: навчальні лабораторії З-17 (технологічна лабораторія) і З-11 (лабораторія-ресторан) кафедри готельно-ресторанної справи з онлайн-трансляцією у З-19. Для перегляду обов’язкова наявність кухарської форми (кітеля, фартуха і головного убору), для перегляду онлайн-трансляції форма не обов’язкова.

Чекаємо на космічне гастрономічне шоу від наших команд!