Про тенденції індустрії гостинності

• 2-min
  • 3-min
  • 4-min

Підведені підсумки роботи 85-ї Ювілейної Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів.

11 квітня 2019 р. у рамках Ювілейної 85 Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті» відбулося засідання підсекції «Готельно-ресторанна справа», модератором якої виступила кафедра готельно-ресторанної справи.

Головою секції був декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віктор Федорович Доценко, який і розпочав роботу з теплих привітальних слів, секретар секції – доцент кафедри Лариса Олександрівна Шаран.

Надзвичайну зацікавленість присутніх викликали наукові дослідження наших студентів, присвячені перспективам розвитку вітчизняного готельного господарства. Після кожної доповіді виникала активна наукова дискусія, а численні питання підтверджували інтерес аудиторії до висвітлених тем.

За результатами роботи секції були визначені переможці:

І місце – Радько Ігор Станіславович з темою доповіді: «Антикризове управління підприємством готельного господарства в сучасних умовах господарювання» (науковий керівник – доцент Нікітіна Тетяна Андріївна);

ІІ місце – Терещенко Євгенія Юріївна з темою доповіді: «Збільшення прибутку готелю в сучасних умовах» (науковий керівник – доцент Нікітіна Тетяна Андріївна);

ІІІ місце – Вознюк Тетяна Олександрівна з темою доповіді: «Управління якістю готельних послуг» (науковий керівник – старший викладач Матюшенко Раїса Василівна).

За результатами роботи конференції всі доповідачі та учасники постерної секції отримали сертифікати.

Бажаємо нашим молодим науковцям успіхів у науково-дослідній роботі!