Пивні дегустатори

Слухачі сертифікатної освітньої програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» дізналися всі тонкощі професійної дегустації пива.

Курс крафтового пивоваріння завершився для слухачів сертифікатної освітньої програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» професійною дегустацією.

Познайомив учасників з особливостями оцінювання органолептичних показників пива доцент кафедри готельно-ресторанної справи, досвідчений експерти і ентузіаст пивоваріння Володимир Васильович Рідкоус. Відбувалася дегустація у міні-броварні кафедри, де встановлено технологічну лінію з виробництва пива. Саме у цій унікальній навчальній лабораторії наші слухачі набували навиків практичного пивоваріння і контролювали всі технологічні етапи, щоб отримати пивний напій власного виробництва за авторською рецептурою.

Володимир Васильович акцентував увагу учасників на послідовності дегустації, навчив візуально оцінювати утворення піни, прозорість, колір та рівень карбонізції напою, відчувати смак і післясмак пива. Слухачі захопилися крафтовим пивоварінням і відкрили для себе різноманітність смаків пивного напою. Кожен учасник записав до спеціальної дегустаційної анкети свої бали за такими показниками, як прозорість, колір, смак, аромат, хмельова гіркота, насиченість діоксидом вуглецю, піноутворення і піностійкість, на підставі яких зробив загальний висновок про якість пива.

Володимир Васильович Рідкоус як головний пивовар кафедри готельно-ресторанної справи під час спеціалізованого навчального курсу познайомив учасників з історією і традиціями пивоваріння, технологією хмільного напою і культурою його споживання. А слухачі сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» поглибили свої теоретичні знання з професійної дегустації пива і набули практичних навиків пивного дегустатора, а головне – самостійно зварили крафтове пиво.