Гостинність – як покликання

Виїзні практичні заняття в умовах кращих готельних підприємств для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Студенти 2 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» протягом двох днів разом із викладачами кафедри готельно-ресторанної справи, доцентами Оксаною Володимирівною Арпуль, Максимом Олеговичем Полумбриком та асистентом Анастасією Юріївною Спільчук мали можливість ознайомитись з особливостями сервісу та організацією внутрішньої структури функціонування готелю «VitaPark Борисфен» національної мережі «Reikartz Hotel Group», до складу якої входить 42 засоби розміщення, а також під їх брендом функціонують готелі у Швеції та Німеччині.

Готель «VitaPark Борисфен» розташований у мальовничому місці на березі Дніпра, що дуже вразило студентів. Прекрасним досвідом для майбутніх готельєрів також стала можливість ознайомлення з чіткою організацією основних служб готельного господарства. Цікаву розповідь про історію створення мережі та організацію роботи закладу провела Олеся Тарасенко – менеджер з персоналу «Reikartz Hotel Group», після якої досвідчений персонал готелю показав студентам на практиці як все працює.

Виїзні практичні заняття в умовах готельних підприємств – це поглиблення студентами своїх теоретичних знань з навчальної дисципліни «Організація готельного господарства», а також мотивація для отримання нового досвіду в сфері гостинності!