Чемпіон міжнародного рівня

Спортивний тріумф студента спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Березень – місяць спортивних перемог для студента 1 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» нашого університету Євгена Горкуна, міжнародного чемпіона з карате.

Євген брав участь у Чемпіонаті міста Києва з Фунакоші Шотокан Карате (FSКА), 09 березня, Чемпіонаті міста Києва з рукопашного бою, 03 березня, Чемпіонаті України з Годзю-рю Карате, м. Черкаси, 22-24 березня.

Наш студент виступав блискуче – і завоював 2 золоті та 1 срібну медаль. Київська федерація карате нагородила Євгена дипломами за два 1 місця і одне 2 місце. Крім того, наш чемпіон з карате виконав норматив майстра спорту України і отримав спортивний розряд «Кандидат у майстри спорту України».

Неймовірно пишаємося нашою спортивною зіркою! Дякуємо Євгену Горкуну за примноження спортивної слави факультету і університету! Бажаємо йому підкорити ще не одну спортивну висоту!