VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні технології в готельно-ресторанному бізнесі» відбулася на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

 • 12
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 10
 • 11

19 березня на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні технології в готельно-ресторанному бізнесі», присвячена 135-річчю Національного університету харчових технологій.

У конференції взяли участь викладачі та студенти нашого університету, інших закладів вищої освіти України, представники бізнесу та науково-просвітницьких організацій.

Пленарне засідання конференції вітальним словом розпочав проректор НУХТ з наукової роботи, професор Олександр Шевченко.

Із доповіддю «Раціональне харчування» виступила головний науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАНУ Наталія Рингач. У доповіді були висвітлені ризики для здоров’я, які провокує неякісне харчування, та зазначені способи поліпшення харчового статусу, що не потребують вагомих виливів сімейного бюджету. Продовжила пленарне засідання доповідь «Сучасні тренди в управлінні і організації ресторанного бізнесу», представлена виконавчим директором мережі ресторанів «Pesto Cafe» і «Mister Twister» Андрієм Магалецьким. Також у конференції взяла участь заступник начальника готельного господарства, координатор програми корпоративної соціальної відповідальності готелю «Radisson Blu» Мар’яна Маршаленко з доповіддю «Організація готельних послуг для людей з обмеженими можливостями як напрям корпоративної соціальної відповідальності підприємств».

Присутні на пленарному засіданні викладачі, співробітники, студенти та гості університету з великою зацікавленістю  вислухали представлені доповіді. Організаційний комітет у складі керівника секції, декана факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, професора Віктора Доценка, заступника керівника секції, завідувача кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, доцента Олександри Нєміріч та доцента кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олега Кузьміна висловив подяку діячам науки та бізнесу, які відвідали конференцію та познайомили аудиторію з останніми досягненнями підприємств і наукових установ у сфері ресторанного господарства.

Завітав на конференцію також спеціальний гість – всесвітньо відомий експерт із харчової біотехнології і нутріцевтики, засновник і академік Міжнародної академії харчової науки та технології (IUFoST), головний редактор наукових видань «Plant Foods for Human Nutrition» і «Food Science and Technology International», професор Октавіо Паредес-Лопез. Видатний вчений виступив із надихаючою промовою щодо ролі майбутніх поколінь у вирішенні проблем харчування світового рівня.

У другій половині дня в межах конференції працювала секція, в роботі якої взяли участь представники професорсько-викладацького складу, аспіранти та студенти університету. Представлені доповіді були присвячені проблемам розроблення технологій багатокомпонентних харчових продуктів, питанням стабілізації якості страв і напоїв, особливостям визначення термінів придатності ресторанної продукції. Крім того, на секції був представлений ряд стендових доповідей, присвячених актуальним проблемам ресторанного господарства і індустрії гостинності.

За підсумками роботи конференції всі учФасники були нагороджені сертифікатами. Професорсько-викладацький склад факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу висловлює щиру подяку всім, хто брав активну участь у роботі конференції, та бажає їм успіхів у подальшій науковій діяльності!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *