Запрошуємо на День гостинності факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

• День гостинності

Факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу запрошує школярів та їхніх батьків завітати 28 березня на День гостинності кафедр готельно-ресторанної справи та технології ресторанної і аюрведичної продукції.

На Вас чекає:

– екскурсія факультетом – Вашим майбутнім місцем навчання;

– розповідь про особливості підготовки готельєрів і рестораторів – найактуальніші професії у сфері гостинності;

– майстер-клас від арт-кондитера Жанни Коробченко з технології органічного зефіру;

– спілкування з викладачами та студентами факультету, які зможуть відповісти на всі Ваші питання!

Ви зможете дізнатися все сучасні ресторанно-гастрономічні тренди і визначитися зі своєю спеціальністю мрії!

Чекаємо на Вас 28 березня 2019 року о 12:30 у головному корпусі університету (А-корпус) за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 68.

Для реєстрації напишіть нам на електронну адресу inha123vn@ukr.net, або телефонуйте/пишіть у Viber за телефоном (099) 033 05 37.

Контактна особа –  Дочинець Інга Вікторівна.

Підтвердження участі обов’язкове!