Фаховий інтенсив

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбулась лекція від талановитої випускниці.

Аліна Ізмайлова (Іванова), магістр з готельно-ресторанної справи, випускниця факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 2014 року, провела насичену інтенсивну лекцію для студентів 1-2 курсів кафедри.

Завдяки своїй наполегливості та працьовитості зараз Аліна займає посаду управляючої мережею закладів ресторанного господарства у місті Костянтинівка «EuroCityFamily», до складу якої входять ресторани, пекарня та кав’ярня. Такий вагомий практичний досвід дозволив нашій випускниці легко захопити увагу студентів та зацікавити аудиторію.

Так, в ході лекції студентам вдалось з’ясувати відповіді на найхвилюючі запитання: від «скільки коштує відкрити заклад ресторанного господарства» до «впливу реклами на відвідуваність закладу». Аліна також чесно відповіла на питання про заробітну плату, необхідність здобуття вищої освіти та проблемні аспекти в діяльності ресторанів. Така змістовна лекція неймовірно сподобалась всім присутнім.

Колектив кафедри готельно-ресторанної справи вдячний Аліні за її ініціативність, креативність і відданість своїй Альма-матер, а також бажає нашій випускниці успіхів в улюбленій професії та з радістю чекає на нові зустрічі.