«Масляна-Fest на ГРТБ»

• фест а2 печать2

Запрошуємо Вас взяти участь у кулінарних змаганнях з приготування млинчиків.

Шановні студенти 1-3 курсів спеціальностей «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм», запрошуємо Вас взяти участь у кулінарних змаганнях з приготування млинчиків «Масляна-Fest на ГРТБ».

Для участі необхідно зібрати команду у складі 3-4 осіб. Реєстрація команд – з 25 лютого до 4 березня. До реєстрації необхідно визначити капітана команди і назву, а також обрати рецептуру млинчиків. Під час змагань студенти приготують 15 порцій страви, які будуть оцінювати журі за органолептичними показниками і оформленням. До участі допускаються команди за наявності повної кухарської форми і рецептурних компонентів.

Захід, крім командної участі, передбачає індивідуальну у змаганнях на швидкість студентів 2-3-го курсів, не обов’язково представників команд. З тіста, завчасно підготовленого організаторами, масою 900 г, впродовж 10 хв необхідно буде насмажити максимальну кількість якісних млинчиків. Підрахунок здійснює журі.

Студенти спеціальностей «Харчові технології» та «Туризм» для реєстрації звертайтесь до доцента кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Зуйко В.І. (ауд. З-102), студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» – ст. викл. кафедри готельно-ресторанної справи Блощинської О.О. (ауд. З-10).

За більш детальною інформацією можна звернутися на свої випускові кафедри, або до наставника групи.

Можливо, саме Ваша команда приготує найсмачніші і найоригінальніші млинці?