Високий рівень компетенцій

На кафедрі готельно-ресторанної справи завершилися захисти дипломних магістерських проектів студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», освітня програма «Готельна і ресторанна справа», заочної форми навчання. Під час 4 засідань державної екзаменаційної комісії було заслухано 33 проекти здобувачів другого рівня вищої освіти.

Екзаменаційна комісії зі спеціальності працювала у складі: голова, доцент кафедри технології і організації ресторанного господарства КНТЕУ Валентина Іванівна Кочерга; секретар, асистент кафедри Юрій Анатолійович Ковтун; члени комісії: доценти Тетяна Анатоліївна Сильчук, В’ячеслав Олександрович Губеня, Олександр Миколайович Люлька.

Студенти спроектували різні типи готельних підприємств – фіто-готель, еко-готель, агроготель, СПА-готель, смарт-готель, сімейний готель, курортний готель, рекреаційний готель, оздоровчий готель, бізнес-готель та інші. Кваліфікаційні навчально-наукові дослідження здобувачів були присвячені розширенню номенклатури додаткових послуг інноваційними аква-спортивними, анімаційними, СПА, детокс-програмами, нейропрограмуванням сну, мінералотерапії, а також організації при підприємствах готельного господарства центрів спортивно-психологічного, активного відпочинку, психологічної реабілітації, дитячого розвитку, тренінг-центру для персоналу, школи дієтології і кондитерської майстерності.

Магістранти під час захисту дипломних проектів продемонстрували високий рівень набутих професійних і спеціалізовано-професійних компетентностей. Екзаменаційна комісія підтвердила відповідність професійної та практичної підготовки здобувачів вимогам стандартів освітньої діяльності другого (магістерського) рівня вищої освіти. Наші випускники вже успішно працевлаштовані у п’ятизіркових готелях «InterContinental Kyiv», «Hilton Kyiv», «Radisson Blu Hotel», а також кращих ресторанах м. Києва.

Рішенням комісії здобувачам було присуджено ступінь магістра з готельно-ресторанної справи. За результатами успішного захисту один студент підтвердив рекомендацію кафедри щодо видачі диплому з відзнакою.

Вітаємо наших випускників і бажаємо їм особистісного, творчого, професійного розвитку! Чекаємо на урочистій церемонії вручення дипломів 28 лютого о 14:00 в актовій залі університету!