Знайомство з готелем

Практичне заняття з основ гостинності для абітурієнтів на базі п’ятизіркового готелю «Fairmont Grand Hotel Kyiv» від кафедри готельно-ресторанної справи. В рамках профорієнтаційної роботи старші викладачі кафедри Олена Олександрівна Блощинська та Олена Михайлівна Тищенко і доцент кафедри Тетяна Анатоліївна Сильчук відвідали з учнями 11 класів гімназії №59 імені О.М. Бойченка 5* готель «Fairmont Grand Hotel Kyiv», розташований у центрі історичного Подолу з неймовірним видом на Дніпро.

Метою заняття стало безпосереднє знайомство абітурієнтів кафедри із престижним місцем майбутнього працевлаштування, а також налагодження тісної співпраці кафедри зі школами та підприємствами готельно-ресторанного бізнесу. Так, школярам випала змога наочно ознайомитись зі структурою номерного фонду (номери стандарт, напівлюкс, люкс і президентський), кращим рестораном при готелі «Vogue Café Kiev» (за версією Національної ресторанної премії Соль), СПА-зоною і бізнес-центром сучасного п’ятизіркового готелю. До організації та активної участі в занятті долучився також студент факультету ГРТБ спеціальності 242 «Туризм» Данило Маслов, який працює адміністратором служби прийому і розміщення готелю «Fairmont Grand Hotel Kyiv». Данило з власного досвіду розповів школярам про важливість і переваги вибору своєї професії, необхідність постійного саморозвитку і прагнення до наполегливого навчання.

Заняття мало позитивний та пізнавальний характер для всіх учасників. Кафедра готельно-ресторанної справи вдячна готелю «Fairmont Grand Hotel Kyiv» та гімназії № 59 за цікавий досвід та можливість вдосконалити свою роботу. Сподіваємось на подальшу тісну співпрацю та бажаємо успіхів школярам при складанні ЗНО і чекаємо їх у числі студентів факультету ГРТБ.