Бакалаврат – фінал!

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбулася атестація здобувачів освітнього ступеня бакалавра заочної форми навчання у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

27 студентів V курсу напряму підготовки 6.140101 «Готельно-ресторанна справа» і 18 студентів ІІІ курсу зі скороченим терміном навчання спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» склали свій останній на бакалавраті іспит.

Завідувач випускової кафедри і голова Екзаменаційної комісії, професор Віктор Федорович Доценко привітав студентів з цією знаковою подією, побажав їм успіху і висловив впевненість у набутих професійних компетентностях. До складу комісії увійшли доценти кафедри Оксана Володимирівна Арпуль, Олена Броніславівна Шидловська і Оксана Миколаївна Кирпіченкова. Секретар – асистента Інга Вікторівна Дочинець.

Студентам необхідно було виконати індивідуально комплексне завдання з урахуванням таких професійно-орієнтованих навчальних дисциплін, як технологія продукції ресторанного господарства, організація ресторанного господарства, організація готельного господарства, устаткування закладів готельно-ресторанного господарства. За результатами письмового іспиту Екзаменаційна комісія атестувала 45 здобувачів освітнього ступеня бакалавра.

Вітаємо наших випускників із першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти! Тепер Ви – бакалаври з готельно-ресторанної справи і майбутнє вітчизняної індустрії гостинності!

Бажаємо Вам успіхів у професійній діяльності, не зупинятися на досягнутому і здобути другий рівень вищої освіти (магістерський) у рідному університеті!