Перспективна молодь

На кафедрі готельно-ресторанної справи стартували захисти дипломних магістерських проектів.

На кафедрі готельно-ресторанної справи стартували захисти дипломних магістерських проектів студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», освітня програма «Готельна і ресторанна справа», денної форми навчання. Магістрантів з цією знаковою подією привітав декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віктор Федорович Доценко і заступники декана Наталія Петрівна Бондар, Віта Валентинівна Цирульнікова і Олена Михайлівна Тищенко.

До складу Екзаменаційної комісії, яка оцінювала наукові здобутки магістрантів, увійшли викладачі кафедри, доценти Тетяна Анатоліївна Сильчук, В’ячеслав Олександрович Губеня, Олександр Миколайович Люлька, а очолила роботу комісії доцент кафедри технології і організації ресторанного господарства Київського національного торговельно-економічного університету Валентина Іванівна Кочерга. Секретар комісії, який підтримував студентів на всіх етапах підготовки до захисту – асистент Юрій Анатолійович Ковтун.

Приємне враження на членів комісії справили проекти магістрантів – кібер-спорт готелю, туристично-спортивного готелю з новітніми методиками тренувань, туристичного готелю зі спортивно-розважальним комплексом, готелю ділового призначення з впровадженням інтерактивної системи управління, оздоровчого готелю для дітей хворих на аутизм з наданням послуг анімалотерапії, оздоровчого готелю з використанням камер сенсорної деривації, курортного готелю з антивіковою терапією. Голова та члени комісії відзначили наукову актуальність і практичну спрямованість проектів.

Заслухавши доповіді 9 студентів, ознайомившись з дипломними магістерськими проектами, відгуками наукових керівників та зовнішніх рецензентів, Екзаменаційна комісія з атестації здобувачів вищої освіти позитивно їх оцінила. Магістранти під час захисту дипломних проектів продемонстрували високий рівень здобутих професійних компетентностей, сформовані науково-дослідницькі навички, креативність та оригінальність мислення.

Вітаємо наших випускників з присудженням освітнього ступеня магістра з готельно-ресторанної справи і бажаємо їм успіхів у професійній діяльності! Чекаємо на урочистій церемонії вручення дипломів 28 лютого о 14:00 в актовій залі університету!